Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

toczne

doświadczenie

Firma Tech Solution jest wyłącznym dystrybutorem łożysk marki CT ct logo 2.jpgw Europie.

Doświadczenie Łożyska marki CT istnieją na rynku polskim od 4 lat. Produkt jest wysokiej jakości i ma przystępną cenę.

Produkty W ofercie firmy Tech Solutions znajdują się łożyska, pasy napędowe, łańcuchy, uszczelnienia, oleje i smary, motoreduktory, filtry i inne komponenty maszyn.

BRANDS Zaufali nam znani producenci tacy jak KG BEARINGS, KINEX, ROULUNDS, FENNER TOP DRIVE GERMANY, CONTINENTAL CONTITECH, HELVIC, FAG, ZKL. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem motoreduktorów PGR DRIVE TECHNOLOGIES na terenie Polski.

Usługi Prowadzimy własny Skład Celny i magazyn Tymczasowego Składowania. Przy ścisłej współpracy z Urzędem celnym oferujemy kompleksową obsługę logistyczno-magazynową, obsługę celną w procedurach importu, eksportu oraz dopuszczenia towarów do obrotu, przeładunki tranzytowe i konsolidacje towarów.

DLACZEGO HURTOWNIA ŁOŻYSK TECH-SOLUTIONS?

Wysoka jakość produktów. Techniczna strona naszego asortymentu jest na najwyższym poziomie. Kontrolujemy każdą dostawę. Przechowujemy towar w ogrzewanych magazynach spełniających wszelkie normy standardów europejskich.

Profesjonalne doradztwo. Możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne zarówno w momencie zakupu jak i podczas użytkowania. Wiemy jak ważna jest pomoc i szybkość w obsłudze zamówień.

Przystępna cena. Mamy różne produkty od wielu dostawców. Dzięki temu możesz z nami negocjować. Dobrze trafiłeś jeśli szukasz solidnego produktu w dobrej cenie!


NASI PARTNERZY

kinex
pgr
endura
continental
ct
oks