Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Uszczelnienie

Marka JULU istnieje od 15 lat na świecie a od 5 lat w Polsce. Uszczelnienia są wysokiej jakości i mają szerokie zastosowania. Fabryka produkuje równolegle dla zakładów samochodowych Honda, Hyundai, czy Suzuki. Oprócz standardowych uszczelnień w ofercie Tech Solutions znajdują się również uszczelki kasetowe stosowane przez producentów maszyn roln...

Marka JULU istnieje od 15 lat na świecie a od 5 lat w Polsce. Uszczelnienia są wysokiej jakości i mają szerokie zastosowania. Fabryka produkuje równolegle dla zakładów samochodowych Honda, Hyundai, czy Suzuki. Oprócz standardowych uszczelnień w ofercie Tech Solutions znajdują się również uszczelki kasetowe stosowane przez producentów maszyn rolniczych.

czytaj więcej... mniej

Uszczelnienie 

JULU

Pierścienie gumowe uszczelniające wałków (simmeringi). Posiadamy w sprzedaży uszczelki gumowe w różnych rozmiarach. Rozmiar widoczny jest w symbolu każdej uszczelki.

JULU

Uszczelnienie kasetowe - Marka JULU istnieje od 15 lat na świecie a od 5 lat w Polsce. Uszczelnienia są wysokiej jakości i mają szerokie zastosowania. Fabryka produkuje równolegle dla zakładów samochodowych Honda, Hyundai, czy Suzuki. Oprócz standardowych uszczelnień w ofercie Tech Solutions znajdują się również uszczelki kasetowe stosowane przez producentów maszyn rolniczych.

NASI PARTNERZY

kinex
pgr
endura
continental
ct
oks